שיש גרניט מובחר

 

שיש גרניט מובחר הוא חומר קשיח מאוד בעל צפיפות גבוהה על כן הוא משרת מראה יציב ואיתן הטקסטורה של הגרניט היא הרחבה ומעניינת זאת בשל שילוב החומרים הכולל בתוכו.

שיש גרניט מובחר משמש לשימושים רבים הן בבית והן במשרד או העסק כמו חיפוי קירות מדרגות וכמובן מטבחים.

שיש גרניט מובחר היא אחת הבחירות הנפוצות ביותר בשוק הישראלי זאת בשל המבנה של האבן שהופך אותה לא חזקה באופן קיצוני מחום לקור וכמובן לכתמים בנוסף משטחי גרניט  מתנקים בנקל וזהו יתרון משמעותי ללקוחות רבים.

נוסף לכך לקוחות רבים אוהבים שיש גרניט מובחר בשל היותו משטח 100% טבעי ואחיד ואינו מעורב  במרכיבים סינטטים –  שיש גרניט מאוחר או 100% טבעי.

היות והשיש גרניט מובחר הוא טבעי לחלוטין, מגוון הצבעים שלו מוגבל באופן יחסי למשטחים הסינטטים.
וכן עלות הקניה שלו גבוהה מאוד ביחס למשטחים הסינטטים.

 

שימושים ועיצובים

 

שיש גרניט מובחר משמש שימושים רבים חיפוי פנימי, חיפוי חיצוני, מדרגות  אבל יותר מכל לקוחות אוהבים שיש גרניט מובחר לשימוש במטבח.

זאת בשל המראה האלגנטי של הגרניט ,מראה מודרני ומעונב באופן יחסי.

 צפיפות החומר של שיש גרניט מובחר נראית לעין של הצופה והופכת את השיש בעיני הצופה לבעל רושם של איתנות  וחוזקה תוך שקט אלגנטי נקי ועל כן  שימוש בשיש גרניט מובחר הוא כמעט אידיאלי מבחינה עיצובית עבור המטבח המודרני

 

תכונות ואווירה

 

 לשיש גרניט מובחר ישנם כמה תכונות אבל כמובן התכונה הבולטת ביותר של שיש גרניט מובחר הוא היותו חומר טבעי ועל כן הוא צפוף באופן  ניכר ביחס ללוחות שיש סינטטי.

 היתרון של הקשיחות הזו בשיש היא שהשיש מתבלה בקצב איטי מאוד ועל כן התחזוקה שלו נמוכה יותר נוסף על כך היות והשיש קשיח ניתן להשתמש בו למגוון רחב יותר של שימושים ולכן מתאים מאוד למשטח עבודה במטבח.

 שיש גרניט מובחר משרה אווירה "קרירה" יותר בשונה מסוגי שיש אחרים המשרים אווירה חמימה יותר כמו העץ (יש להסתייג ולומר שגם שיש גרניט מובחר יכול להשרות אווירה חמימה בצבעים מסוימים  אך באופן כללי שימוש בשיש גרניט מובחר נותן תוצאה אלגנטית מעונבת "וקרירה")

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

טופס 101

טופס 101 הוא טופס הצהרה של עובד למעסיק. הטופס כולל את כל פרטי העובד הנדרשים לחישוב מס הכנסה שעל המעסיק לנכות משכר העובד. יש למלא

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

שימוש במחוללי חמצן

מחוללי חמצן הם מכשירים רפואיים שפותחו על מנת לשפר את איכות חייהם של אנשים הסובלים ממחלות נשימה ומרמה נמוכה של חמצן בדם. יש סיבות שונות

קר עוד
כדאי לדעת
191natan@gmail.com

הכל על ייעוץ משכנתאות

אחרי חיפושים ממושכים, התלבטויות והתייעצויות, הצלחתם למצוא את הבית האידאלי שלכם. אך כדי שתוכלו לרכוש אותו ולהתחיל שלב חדש בחיים שלכם סביר להניח שתצטרכו משכנתא.

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

איך מבצעים תיקוני שפכטל?

אם חשבתם שלתקן את החור בקיר מהתמונה שתליתם לא טוב או הזרוע לטלוויזיה שהזזתם זה סיפור גדול באנו להרגיע אתכם ולהגיד לכם שלעשות תיקוני שפכטל

קר עוד