פריז פרקטים, הדברת פרעושים

פריז פרקטים

 

אנחנו בפריז פרקטים מתמחים  בהתקנת פרקטים מסוגים שונים.

אצלנו בפריז פרקטים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואמין על מנת לבחור להתאים לכל לקוח את הפרקט המתאים לו גם מבחינת  תחזוקה גם מבחינת עלות וכמובן גם מבחינת עיצוב.

אנו פריז פרקטים חברה מובילה בתחום הפרקטים לבית ולעסק.
אצלנו תוכלו למצוא עיצובים שונים פרקטים מיוחדים מכל הסוגים כגון:  פרקט לחדרי שינה פרקטים לסלון רהיטים לחדר ילדים פרקטים לעסקים…
אנו בפריז פרקטים מרכזים עבור הלקוח במקום אחד גם מכירת פרקטים גם התקנת הפרקט כמובן ייעוץ בבחירת הפרקט המתאים וכמובן שלל פרקטי במגוון צבעים וסגנונות בהתאם לצרכי הלקוח או המעצב.

בבואו של לקוח לבחור פרקט  עבור ביתו או בית העסק עליו להתמקד "בצורך הפרקט" מנת לבצע את הבחירה המושלמת כלומר למה הפרקט ישמש האם הפרקט ישמש בית עסק ומטרתו ליצור אווירה יוקרתית אולי ישמש אזור משחקים עבור הילדים או לחילופין ישמש פרקט למדרגות שעליו יש לשים דגש על ניקוי נוח בשונה משאר הדוגמאות.

אנו בפריז פרקט נדע לבצע עם כל לקוח א תהליך הבירור המתאים.

 

הדברת פרעושים

 

עיסוק בעניין ההדברות דורש רצינות ואחריות וכמובן מקצועיות בתחום וידע רב באופן כללי, ביחס לכל תחום ההדברות וכמובן שגם ביחס להדברת פרעושים בפרט.
היות והדברת פרעושים הינה הדברה רחבה יותר ואינה מקומית ומוגדרת.
כאשר המדביר מבצע הדברת פרעושים הוא אינו מדביר מחילה או קן כלשהו הפרעושים הם ניידים ונייחים ולכן איזור הפשיטה שלהם הוא רחב יחסית הם יכולים להיתפס בתוך הבית ומחוצה לו ולכן הדברת פרעושים הינה הדברה רחבת היקף.

הפרעוש הוא חרק ורק בישראל ידועים לנו כ-40 מינים שונים של פרעושים.

הפרעושים מתחילים את דרכם בחיים בצורת ביצה כך שבבואנו לבצע הדברת פרעושים נשאף לרסס את כלל ביצי הפרושים כך שדור ההמשך בוודאי לא ימשיך לגרום נזק.

הפרעוש הינו חרק קטן וגודלו עד 5 מילימטרים דבר זה מקשה על זיהויו ומציאתו ולכן על מנת לזהות שמדובר בפרעוש ולא נתבלבל עם בן דודו הפשפש לדוגמה יש צורך באיש מקצוע שידע להבין את ההבדל בין השתיים .

נוסף לכך הפרעוש ניחן בכושר ניטור מיוחד על ידי זוג רגליים אחוריות המפותחות מאוד וארוכות במיוחד הפרעוש יכול לנטר לגובה של שמונה עשרה סנטימטרים והודות לגודלו הקטן קל מאוד לפספס אותו.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כדאי לדעת
191natan@gmail.com

הכל על ייעוץ משכנתאות

אחרי חיפושים ממושכים, התלבטויות והתייעצויות, הצלחתם למצוא את הבית האידאלי שלכם. אך כדי שתוכלו לרכוש אותו ולהתחיל שלב חדש בחיים שלכם סביר להניח שתצטרכו משכנתא.

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

איך מבצעים תיקוני שפכטל?

אם חשבתם שלתקן את החור בקיר מהתמונה שתליתם לא טוב או הזרוע לטלוויזיה שהזזתם זה סיפור גדול באנו להרגיע אתכם ולהגיד לכם שלעשות תיקוני שפכטל

קר עוד

ההיקף של בסיס הכסף

כשמדברים על היצע הכסף מדברים על ממה הוא מושפע? ההיקף של בסיס הכסף –כמה כמות השטרות והמטבעות שיש בידי הציבור והבנקים? בימים שהכסף היה מוצמד

קר עוד

היצע הכסף

מושגים חשובים- נזילות- נזילות הכסף- מהווה את מידת המוכנות להשתמש באמצעי תשלום כלשהו כתשלום. מה שנזיל יותר מאפשר עסקאות טובות יותר ומהירות יותר וכך מזומן

קר עוד