פריז פרקטים, הדברת פרעושים

פריז פרקטים

 

אנחנו בפריז פרקטים מתמחים  בהתקנת פרקטים מסוגים שונים.

אצלנו בפריז פרקטים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואמין על מנת לבחור להתאים לכל לקוח את הפרקט המתאים לו גם מבחינת  תחזוקה גם מבחינת עלות וכמובן גם מבחינת עיצוב.

אנו פריז פרקטים חברה מובילה בתחום הפרקטים לבית ולעסק.
אצלנו תוכלו למצוא עיצובים שונים פרקטים מיוחדים מכל הסוגים כגון:  פרקט לחדרי שינה פרקטים לסלון רהיטים לחדר ילדים פרקטים לעסקים…
אנו בפריז פרקטים מרכזים עבור הלקוח במקום אחד גם מכירת פרקטים גם התקנת הפרקט כמובן ייעוץ בבחירת הפרקט המתאים וכמובן שלל פרקטי במגוון צבעים וסגנונות בהתאם לצרכי הלקוח או המעצב.

בבואו של לקוח לבחור פרקט  עבור ביתו או בית העסק עליו להתמקד "בצורך הפרקט" מנת לבצע את הבחירה המושלמת כלומר למה הפרקט ישמש האם הפרקט ישמש בית עסק ומטרתו ליצור אווירה יוקרתית אולי ישמש אזור משחקים עבור הילדים או לחילופין ישמש פרקט למדרגות שעליו יש לשים דגש על ניקוי נוח בשונה משאר הדוגמאות.

אנו בפריז פרקט נדע לבצע עם כל לקוח א תהליך הבירור המתאים.

 

הדברת פרעושים

 

עיסוק בעניין ההדברות דורש רצינות ואחריות וכמובן מקצועיות בתחום וידע רב באופן כללי, ביחס לכל תחום ההדברות וכמובן שגם ביחס להדברת פרעושים בפרט.
היות והדברת פרעושים הינה הדברה רחבה יותר ואינה מקומית ומוגדרת.
כאשר המדביר מבצע הדברת פרעושים הוא אינו מדביר מחילה או קן כלשהו הפרעושים הם ניידים ונייחים ולכן איזור הפשיטה שלהם הוא רחב יחסית הם יכולים להיתפס בתוך הבית ומחוצה לו ולכן הדברת פרעושים הינה הדברה רחבת היקף.

הפרעוש הוא חרק ורק בישראל ידועים לנו כ-40 מינים שונים של פרעושים.

הפרעושים מתחילים את דרכם בחיים בצורת ביצה כך שבבואנו לבצע הדברת פרעושים נשאף לרסס את כלל ביצי הפרושים כך שדור ההמשך בוודאי לא ימשיך לגרום נזק.

הפרעוש הינו חרק קטן וגודלו עד 5 מילימטרים דבר זה מקשה על זיהויו ומציאתו ולכן על מנת לזהות שמדובר בפרעוש ולא נתבלבל עם בן דודו הפשפש לדוגמה יש צורך באיש מקצוע שידע להבין את ההבדל בין השתיים .

נוסף לכך הפרעוש ניחן בכושר ניטור מיוחד על ידי זוג רגליים אחוריות המפותחות מאוד וארוכות במיוחד הפרעוש יכול לנטר לגובה של שמונה עשרה סנטימטרים והודות לגודלו הקטן קל מאוד לפספס אותו.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מעבר מאגוצנטריות

בנדר – אחד הכרטיסים מציג שורה של נקודות, ברור שלילדים הקטנים יותר קשה להעתיק במדויק, הקושי הוא לא רק המספר המדויק של הנקודות הוא זה

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד

המעבר לביה"ס

  מעבר לזמנים ותרבויות, אנו יכולים לזהות שינוי ביחס החברה לילדים שמתרחש בין גילאי 5-7. עוד בשנות ה60-ARIES כתב ספר מאוד משפיע על ההיסטוריה של

קר עוד