ניקיון משרדים

 

נקיון משרדים זוהי המומחיות שלנו המתבטאת ביכולת עבודה מול משרדים הם בחומר האנושי, הן בשעות הנוחות והגמישות וכמובן במיוחד ברמת הנקיון הגבוהה שאנחנו מעניקים ללקוח.
כל העסק עסק או משרד או בעלים של חברה יודע כמה פרודקטביות זוהי מילת המפתח שלו בעבודה מול אנשי הצוות שלו.
היכולת להשפיע על עובדי המשרד ולהעלות את רמת הביצועים היא קודם כל ברמה החיצונית כאשר מגיעים למשרד נקי ומסודר הכל יכול לרוץ לכן יש להקפיד על ניקיון משרדים איכותי הנח קודם כל לעובדי החברה.
נקיון משרדים זוהי עבודה שאינה ליבת סוד ההצלחה אך נקיון משרדים איכותי ומקצועי זוהי הכניסה ברגל ימין אל הדלת (של המשרד).
הקפדה על שמירה על ציוד המשרד מנזקי הנקיון כמו מים ושטיפה או חומרי ניקוי זהו דבר חשוב שיכול להשפיע רבות כל הווי המשרד.

פרקטים לבית

לקוחות רבים מבקשים לצרוך פרקטים לבית שלהם בין אם מדובר בפרקט עץ מלא הידוע והמוכר לכולנו ובין אם מדובר בתחליפים השונים הקיימים בשוק.
פרקטים לבית נותנים אווירה נעימה וחמימה בדומה לכל מוצרי העץ , פרקטים לבית על שלל גווניהם יכולים להתאים לתחימת חדרים מבחינה עיצובית ויכולים להתאים להדגשת חללים בבית , לחדרי ילדים או חדרי הורים.
אחד היתרונת של פרקטים לבית בשימוש פנים הוא יכולת הניקוי הפשוטה והקלה שלהם, המרקם החלק שלהם לא מושך אליו אבק ומאפשר נקיון קל וזורם תוך העברת וויש אחד הפרקט יהיה נקי ומצוחצח האבק יתפס במטאטא ואין צורך להתעקש עם נקיון המשטח כך גם השטיפה מתבצת על ידי סמרטוט לח ותוך דקות ובקלות הפרקט נקי ומבריק.

 

ניקוי שטיחים יסודי

כאשר שטיח מתלכלך או שאינו מתוחזק כמו שצריך ישנו צורך בניקוי שטיחים יסודי.
ניקוי שטיחים יסודי ואיכותי יכול להתבצע רק על ידי חברה המתמחה בעבודות אלו.
ניקוי שטיח זוהי משימה לא פשוטה כיון שאחת התכונות של השטיח הינו היותו מושך אליו אבק האבק נתפס בתוך השטיח ואינו מרפה זה קורה מכיון שהשטיח בנוי מסיבים קטנים שהאבק נכנס בתוכם, וכך כה שנוציא עוד ועוד לכלוך נרגיש שלעולם זה לא נגמר.
כל זאת כאשר מדובר בלכלוך פשוט יחסית כמו אבק , אבל המצב חמור שבעתיים כאשר נשפך צבע או קטשופ או אולי קפה, במבצים אלו חייבים חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים יסודי שתבצע את העבודה במקצועיות איכותיות ואמינות תוך שמירה על צבעו וטיב השטיח.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מעבר מאגוצנטריות

בנדר – אחד הכרטיסים מציג שורה של נקודות, ברור שלילדים הקטנים יותר קשה להעתיק במדויק, הקושי הוא לא רק המספר המדויק של הנקודות הוא זה

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד

המעבר לביה"ס

  מעבר לזמנים ותרבויות, אנו יכולים לזהות שינוי ביחס החברה לילדים שמתרחש בין גילאי 5-7. עוד בשנות ה60-ARIES כתב ספר מאוד משפיע על ההיסטוריה של

קר עוד