מרקיזה , פרגולה מעץ איכותי

 

תכנון ובחירת עץ עבור בניית פרגולה איכותית

בניית פרגולה איכותית טובה וחזקה העמידה לשנים רבות מתחילה קודם כל בבחירת עץ איכותי לפרגולה שלכם.
סוגי העצים לבניית פרגולות הם מגוונים ושונים ונתן לבנות פרגולה מעץ איכותי על בסיס כל סוג עץ ובתנאי שיהיה מתאים לפרגולה ויהיה מעובד כפי הצורך.
העץ הנפוץ ביותר כיום לבניית פרגולות וריהוט חוץ הוא כמובן עץ האורן.
עץ האורן הוא חזק ויבש על בסיסו ניתן לבנות פרגולה מעץ איכותי וחזק ועמי לאורך זמן. ובתחזוקה מינימאלית יחסית.
עץ האורן הוא המועדף בבנית פרגולות בשל היותו עץ איכותי המתאים לפרגולה וכן בשל היותו במחיר נמוך ביחס לשאר סוגי העצים כמו עץ אלון , איפאה, בוק ופיק..

פתרונות הצללה – סוככים

לקוחות רבים נצרכים לפתרונות הצללה כמו פרגולות למינהן, סוככים או הצללות אחרות כמו רשתות ובדים.
אחד מהפתרונות האהובים על הציבור הישראלי הוא סוככי שמש.
סוככי שמש נבדלים פרגולות עץ בעיקר מהחומר ממנו הם עשויים, פרגולות עשויות מעץ על שלל גווניו, והסוככים עשויים ברוב המקרים ממתכות וחומרים סינטטים.
הסוככים נותנים פתרון מעולה להצללות קטנות שאינם בקדמת חזית הבית, שכן הם הסוככים הם יחסית קטנים לעומת בניית פרגולה מעץ , הבניה שלהם קלה יותר משמעותית ומחירם באופן כללי נמוך ביחס לבניית פרגולה.
סוככים שונים הם סוככי מרקיזה, סוככי שמש, סוכך קבוע , סוכך נפתח , סוכך חלון והרשימה עוד ארוכה מאוד.

סוכך מרקיזה

אחד מהסוככים האהובים על הקהל הישראלי הוא סוכך מרקיזה.
סוכך מרקיזה הוא סוכך העשוי מחומר מתכת בעיקר אלומניום וחומר סנטטי גמיש כמו פלסטיק או כל בד למינו.
סוכך המרקיזה מתאים למרפסות בעיקר ומונע חדירת שמש ישירה סוכך מרקיזה בנוי בצורה כזו שיש לו חלק קבוע המקובע אל הקיר וחלק שהוא דינמי ובעל מפרק שאותו ניתן לקפל ולפתוח בקלות וכך לשלוט על כמות קרני השמש החודרים אל החלל.
סוכך מרקיזה הוא סוכך קטן בדרך כלל באופן יחסי על אף שאפשר לבנות גם סוככים ענקיים והדבר קיים בפועל אך לרוב אנשים משתמשים בסוכך המרקיזה כפתרון הצללה למרפסות שירות או לחלונות בחדרים קטנים.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

גישות שלא נמצאות אצל פלדמן

  האנתרופולוגיה הקלאסית  התרבויות מתפתחות לאורך ציר לינארי. ניתן למקם כל תרבות על גבי הציר כדי ללמוד על האחר ובייחוד עלינו. גישה מאוד אתנוצנטרית– לא

קר עוד

פרשנות הנחקרים

    בוטום אפ- לקחת את המקרה שאני צופה בו ולומר אמירה גדולה יותר בקשר אליו. לנסות כך להתכתב עם טענות תיאורטיות שהציעו חוקרים לפני.

קר עוד

טקסים ממלכתיים בישראל

הנדלמן וכץ- טקסים ממלכתיים בישראל: בעיניים פונקציונאליות, הטקסים הללו משרתים צורך בחברה: טקסי לכידות. ניסיון לייצר דבק חברתי. בעיניים לא פונקציונאליות, ניתוח הבנייתי-פרשני-סמלי של טקסים

קר עוד

סוגים שונים של סמלי מפתח

  עצם מרכזי- מסכם של החברה. מטאפורה לחברה. החברה המערבית כמכונה משומנת, לדוגמא. תסריט מפתח בחברה- השואה לדוגמא, בישראל. מיתוסים כמובן שיש שילובים שונים בין

קר עוד