מרקיזה , פרגולה מעץ איכותי

 

תכנון ובחירת עץ עבור בניית פרגולה איכותית

בניית פרגולה איכותית טובה וחזקה העמידה לשנים רבות מתחילה קודם כל בבחירת עץ איכותי לפרגולה שלכם.
סוגי העצים לבניית פרגולות הם מגוונים ושונים ונתן לבנות פרגולה מעץ איכותי על בסיס כל סוג עץ ובתנאי שיהיה מתאים לפרגולה ויהיה מעובד כפי הצורך.
העץ הנפוץ ביותר כיום לבניית פרגולות וריהוט חוץ הוא כמובן עץ האורן.
עץ האורן הוא חזק ויבש על בסיסו ניתן לבנות פרגולה מעץ איכותי וחזק ועמי לאורך זמן. ובתחזוקה מינימאלית יחסית.
עץ האורן הוא המועדף בבנית פרגולות בשל היותו עץ איכותי המתאים לפרגולה וכן בשל היותו במחיר נמוך ביחס לשאר סוגי העצים כמו עץ אלון , איפאה, בוק ופיק..

פתרונות הצללה – סוככים

לקוחות רבים נצרכים לפתרונות הצללה כמו פרגולות למינהן, סוככים או הצללות אחרות כמו רשתות ובדים.
אחד מהפתרונות האהובים על הציבור הישראלי הוא סוככי שמש.
סוככי שמש נבדלים פרגולות עץ בעיקר מהחומר ממנו הם עשויים, פרגולות עשויות מעץ על שלל גווניו, והסוככים עשויים ברוב המקרים ממתכות וחומרים סינטטים.
הסוככים נותנים פתרון מעולה להצללות קטנות שאינם בקדמת חזית הבית, שכן הם הסוככים הם יחסית קטנים לעומת בניית פרגולה מעץ , הבניה שלהם קלה יותר משמעותית ומחירם באופן כללי נמוך ביחס לבניית פרגולה.
סוככים שונים הם סוככי מרקיזה, סוככי שמש, סוכך קבוע , סוכך נפתח , סוכך חלון והרשימה עוד ארוכה מאוד.

סוכך מרקיזה

אחד מהסוככים האהובים על הקהל הישראלי הוא סוכך מרקיזה.
סוכך מרקיזה הוא סוכך העשוי מחומר מתכת בעיקר אלומניום וחומר סנטטי גמיש כמו פלסטיק או כל בד למינו.
סוכך המרקיזה מתאים למרפסות בעיקר ומונע חדירת שמש ישירה סוכך מרקיזה בנוי בצורה כזו שיש לו חלק קבוע המקובע אל הקיר וחלק שהוא דינמי ובעל מפרק שאותו ניתן לקפל ולפתוח בקלות וכך לשלוט על כמות קרני השמש החודרים אל החלל.
סוכך מרקיזה הוא סוכך קטן בדרך כלל באופן יחסי על אף שאפשר לבנות גם סוככים ענקיים והדבר קיים בפועל אך לרוב אנשים משתמשים בסוכך המרקיזה כפתרון הצללה למרפסות שירות או לחלונות בחדרים קטנים.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מעבר מאגוצנטריות

בנדר – אחד הכרטיסים מציג שורה של נקודות, ברור שלילדים הקטנים יותר קשה להעתיק במדויק, הקושי הוא לא רק המספר המדויק של הנקודות הוא זה

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד

המעבר לביה"ס

  מעבר לזמנים ותרבויות, אנו יכולים לזהות שינוי ביחס החברה לילדים שמתרחש בין גילאי 5-7. עוד בשנות ה60-ARIES כתב ספר מאוד משפיע על ההיסטוריה של

קר עוד