גולד חדשות

צרכנות וחדשות זה אצלינו!

גולד חדשות

חדשות וצרכנות זה אצלינו!

מה אתם יודעים על שוק ההון?

אם נשאל אתכם – מה זה שוק ההון? ככל הנראה שנקבל מכם תשובה שונה מהתשובה שאותה נקבל מאחרים. יש לא מעט חוסר בהירות לגבי העולם הזה, אך בו בזמן יש בו פוטנציאל רב. זוהי הסיבה שכל מי ששוקל להשקיע בשוק ההון בזמן כזה או אחר חייב לדעת דברים שונים. ברגע שתדעו הרבה על שוק ההון, תוכלו לראות איך המושכות נמצאות בידיים שלכם. תהיה לכם אפשרות להפוך את ההשקעות שלכם להיות כאלה שיניבו לכם לא מעט פירות. הרי ברגע שאתם תשקיעו בתבונה בשוק ההון תוכלו לקבל הרבה מאוד תמורה בחזרה.

 

האם רק משקיעים מנוסים יכולים להשקיע?

התשובה היא תשובה שלילית, כל משקיע מנוסה התחיל מכך שהוא היה משקיע מתחיל. כך שאל תצאו מנקודת הנחה שרק משקיעים מנוסים יכולים להשקיע בשוק ההון. זה נכון ששוק ההון מביא איתו סיכונים שונים, אך עדיין אפשר להשקיע בו בתבונה. אחרי שתבינו מה זה שוק ההון, לא תהיה סיבה שלא תשקיעו כמו גדולים. ככל שיעברו הימים כך תוכלו להגדיל את ההשקעה שלכם. פתאום תמצאו את עצמכם משקיעים בכל מיני מקומות שונים. מקומות שאולי היו בתחילת הדרך מקומות שלא הייתם מעיזים להשקיע בהם.

 

כל מניה שיורדת חייבת לעלות בחזרה?

כאשר משקיעים בשוק ההון ישנה חובה להכיר את הסכנה הקיימת. ברגע שאתם תכירו את הסכנה, לא תמצאו את עצמכם מופתעים ממה שקורה. ישנה סטיגמה שגורסת כי כל מניה שיורדת צפויה כעבור זמן קצר גם לעלות. זה נכון כי חלק לא קטן מהמניות שיורדות יעלו בסופו של יום, אך לא מדובר על עובדה מוגמרת. אינכם יכולים לצאת מנקודת הנחה כי המניה שירדה תעלה כעבור זמן קצר. אותה מניה שירדה יכולה להמשיך לרדת כאשר עוברים הימים. קחו את האפשרות הזאת כאפשרות שעשויה לקרות.

 

השקעה בשוק ההון מיועדת רק לעשירים?

גם הטענה הזאת עולה אצל לא מעט אנשים כאשר הם חושבים על שוק ההון. מה אתם יודעים על שוק ההון? ככל הנראה שלא כל כך הרבה. לא מעט מהמשקיעים בשוק ההון הם אנשים מבוססים שהרוויחו לא מעט כסף בגלל ההשקעות שלהם. אך גם כאלה שאין ברשותם סכומי עתק יכולים להרשות לעצמם להשקיע בשוק ההון. בשוק ההון ניתן למצוא מגוון רחב של מניות שמחולקות לרמות סיכון שונות. מי שאין לו סכומי עתק יכול למצוא את המניות הבטוחות יותר, אך באותה נשימה חשוב לזכור כי התמורה תהיה בהתאם.

 

האם כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד?

קיימות לא מעט מניות שונות כאשר כל אחת מהן מביאה איתה תמורה שונה. אך הטעות הכי גדולה מבחינתכם תהיה לשים את כל הביצים בסל אחד. כלומר להשקיע את כל הכסף שעומד לרשותכם במניה אחת ספציפית. אנו מציעים לכם לפזר סיכונים ולהשקיע במספר מניות שונות על מנת למנוע את גודל ההימור. זה נכון כי כל מניה עשויה לצמוח או לצלול כלפי מטה, אך פיזור סיכונים הכרחי מאוד להצלחה בהמשך הדרך. פתאום תוכלו למצוא את עצמכם בוחנים מניות שונות שעשויות לעניין אתכם. תנסו תמיד לפתוח את הראש לעוד אפשרויות שונות ומגוונות.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

Apple Watch
בלוג
user

המדריך למשתמש האולטימטיבי: שליטה ב-Apple Watch Ultra

האם אתה מוכן לקחת את חוויית Apple Watch שלך לשלב הבא? אל תסתכל רחוק יותר מאשר Apple Watch Ultra, החידוש האחרון של ענקית הטכנולוגיה. במדריך למשתמש מקיף זה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על מכשיר חדיש זה ומדוע מומלץ מאוד לרכוש אותו ב-iDigital, קמעונאי אפל מהימן בישראל.

קר עוד