כרטיס אשראי חוץ בנקאי – האם כדאי? 

רוצה שיהיה לך כרטיס אשראי נוסף ובו אשראי שיאפשר לך לערוך קניות גדולות יותר ואוויר לנשימה? הבנק אמר לך לא על הגדלת מסגרת וחשבת שבזה נגמר הסיפור? עולם הפיננסים עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות ויותר ויותר חברות אשראי מספקות לאנשים אפשרות לקבל כרטיס אשראי חוץ בנקאי ובו מסגרת נדיבה. למה הם עושים זאת ומדוע זה משתלם לשני הצדדים? בכתבה זו ננסה לענות על כל השאלות. 

 

מהו כרטיס אשראי חוץ בנקאי? 

הרבה אנשים שומעים את המונח כרטיס אשראי חוץ בנקאי ולא ממש מבינים את המשמעות שלו בפועל. מדובר על כרטיס אשראי מגוף חוץ בנקאי, זאת אומרת שאם יש לאדם חשבון בנק בבנק לאומי, הוא יכול להנפיק כרטיס אשראי של חברת כאל, ישרכארט, דיינרס או אמריקן אקספרס, וכך גם אם הוא בבנק דיסקונט או לצורך העניין כל בנק אחר. לכל אחת מהחברות הללו יש מועדוני לקוחות אליהם ניתן להצטרף ולקבל הטבות והנחות משמעותיות, כמו למשל כרטיס האשראי של שופרסל, של רמי לוי, של סופרפארם או של מועדוני חברים אחרים כמו למשל ביחד בשבילך או חבר. כל קבוצה כזו היא כוח קנייה, וככוח קנייה היא מאפשרת לחברים בה לזכות בהנחות משמעותיות וגם לקבל אפשרויות אשראי גבוה. 

 

מהם היתרונות של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים? 

כאשר מוציאים כרטיס אשראי חוץ בנקאי ניתן ליהנות מכמה יתרונות בולטים. הראשון הוא שמסגרת האשראי בכרטיס לא קשורה כלל למסגרת הבנקאית, היא לא משפיעה עליו והכסף שניתן בה לא משפיע כלל על המסגרת. יתרון נוסף הוא בחירה מתי לשלם ואיך, לדוגמה, גם אם עושים שימוש בעשרת אלפים שקלים ממסגרת האשראי, ניתן לבחור לשלם תשלום חודשי קבוע של 200 או 500 שקלים. עוד יתרון של הכרטיסים הללו הוא שניתן להוציא מהם כסף מזומן מהכספומט. לדוגמה, אם יש בכרטיס האשראי שהוזמן 10,000 ₪, ניתן להוציא אותם מהכספומט בשימוש בקוד הסודי של הכרטיס, ממש כמו היה הכרטיס חשבון בנק.

 

ומה לגבי הלוואות? 

יתרון בולט נוסף של כרטיס אשראי חוץ בנקאי היא העובדה שניתן לקבל ממנו הלוואות קטנות של עד כמה עשרות אלפי שקלים. מדובר על הלוואות מהירות שניתנות לאחר ביסוס אמון מצד החברה והבנה כי מדובר על לקוח לו מוסר תשלומים גבוה. קבלת הלוואות חוץ בנקאיות דרך כרטיסי האשראי מתבצעת לאחר הגשת בקשה דיגיטלית מהירה, בדרך כלל בלי לפגוש בכלל נציג ובתנאים נוחים במיוחד. עוד יתרון של הלוואות חוץ בנקאיות הוא האפשרות לשלם כשנוח, בתאריך נקוב כשנכנסת המשכורת ולעיתים קרובות אף עם תקופת גרייס בה לא מבוצעים כלל תשלומים. ניתן לקחת הלוואות חוץ בנקאיות עבור חופשות בחו"ל, עבור רכישת רכב, למעבר דירה, תשלום קייטנה ועוד. 

לסיכום, הוצאת כרטיס אשראי חוץ בנקאי יכול להיות משתלם במיוחד עבור רבים, במיוחד אם יש צורך מידי בכסף וגם כסף מזומן. רוצה לשמוע עוד על כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים ולשמוע היכן ומתי הכי משתלם להוציא אותם? באתר https://www.opalpay.co.il/ תוכלו לקרוא אודות חברת אופל פיי המתמחה בתחום הוצאת כרטיס אשראי חוץ בנקאי. נשמח לעמוד לרשותך! 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים