כל היתרונות בקידום אורגני בגוגל

לא מעט בעלי עסקים שיש להם אתר אינטרנט, מעוניינים לקדם אותו בצורה שתביא להם תוצאות מיידיות ועל כן, לא מעט נוטים לבחור בקידום ממומן בגוגל. מדובר על קידום שמספק לידים מיידים לרוב. אולם, אם אתם בעלי עסקים שחושבים קדימה, אתם בוודאי מבינים כי קידום ממומן לא יספק לכם תוצאות ארוכות טווח. קידום אורגני לעומתו ישמש עבורכם כלי שיווקי איכותי מאוד ומשתלם במיוחד. על אף שנוח מאוד להשקיע בקמפיינים ממומנים באינטרנט וברשתות החברתיות על פני קידום אורגני שדורש חשבה אסטרטגית, תכנון קפדני ורציני ופעילות ארוכת טווח, הרי שאין ספק שבטווח הרחוק יותר, הקידום האורגני מספק תוצאות הרבה יותר טובות ואיכותיות לכל אתר אינטרנט.

מהו קידום אורגני?

קידום אורגני הוא כינוי לסדרת פעולות מתמשכת שהמטרה שלה היא להציב את האתר שלכם בראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש ולהביא אותו לחשיפה מקסימלית בקרב לקוחות פוטנציאליים. אין ספק כי בראייה עסקית ארוכת טווח, לקידום האורגני יש יתרונות עסקיים משמעותיים יותר על פני הקידום הממומן. על אף שחברת גוגל מעדיפה בוודאי שתשקיעו את הכסף שלכם בקידום ממומן ולא פעם הרבה יותר מאתגר לקדם אתר באופן אורגני בשל השינויים התדירים באלגוריתם החיפוש, הרי שניהול מקצועי של תהליך קידום אורגני יוביל בסופו של דבר בצורה מהירה לשיפור בציון האיכות של האתר שלכם. הקידום האורגני מתבסס בעצם על מגוון פעולות שונות שמבצעים באתר עצמו ומחוץ לאתר שהמטרה שלהן היא לגרום לאלגוריתם החיפוש של גוגל לזהות את האתר כאתר שכדאי להציע לגולש בהתאם לשאילתת חיפוש רלוונטית.

יתרונות בקידום אורגני

לעומת הקידום הממומן שהמטרה שלו היא ליצור לידים מיידים, קידום אתרים אורגני בגוגל מציע מספר יתרונות אסטרטגיים לפעולת השיווק:

  1. קידום אורגני מנטר את חווית הגלישה באתר ומשפר אותה באופן תמידי
  2. שיפור של חווית הגלישה מעלה את זמן השהייה של הגולשים באתר וכתוצאה מכך, אלגוריתם החיפוש יסיק כי האתר מציע תוכן רלוונטי, ממוקד ותועלת עבור הגולשים
  3. אתר שיזוהה על ידי גוגל כאתר איכותי יזכה למיקום טוב בתוצאות החיפוש של גוגל שיחשוף אותו לקהל ממוקד ואיכותי
  4. הקהל הממוקד והאיכותי שיבקר באתר שלכם יהווה פוטנציאל לאינספור לידים מבלי שתשלמו עשרות שקלים על קידום ממומן.
  5. אתר ורלוונטי שיש בו תנועת גולשים רבה יזכה לציון איכות גבוה אשר יפחית את מחיר ההקלקה בקמפיין ממומן במידה ותבחרו בכל זאת לשלב קמפיין ממומן יחד עם תהליך הקידום האורגני.

 

חשוב מאוד לדעת כי קידום אורגני מהווה את הבסיסי האיכותי והטוב ביותר לכל פעולת קידום שמבצעים ברשת כגון:  קידום ברשתות חברתיות, כתבות ממומנות, קידום ממומן בגוגל ועוד. על אף שהקידום האורגני מחייב פעילות מתמשכת והתוצאות שלו לא מורגשות באופן מידי, הרי שהוא בהחלט כדאי.

כמובן שהקידום האורגני מחייב ניטור צמוד, הפקה של דוחות תקופתיים, ניתוח תוצאות, יישום שיפורים מתמידים וכל אלה הופכים את האתר לרלוונטי מאוד עבור הגולשים.

 

 

depositphotos

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כדאי לדעת
191natan@gmail.com

הכל על ייעוץ משכנתאות

אחרי חיפושים ממושכים, התלבטויות והתייעצויות, הצלחתם למצוא את הבית האידאלי שלכם. אך כדי שתוכלו לרכוש אותו ולהתחיל שלב חדש בחיים שלכם סביר להניח שתצטרכו משכנתא.

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

איך מבצעים תיקוני שפכטל?

אם חשבתם שלתקן את החור בקיר מהתמונה שתליתם לא טוב או הזרוע לטלוויזיה שהזזתם זה סיפור גדול באנו להרגיע אתכם ולהגיד לכם שלעשות תיקוני שפכטל

קר עוד

ההיקף של בסיס הכסף

כשמדברים על היצע הכסף מדברים על ממה הוא מושפע? ההיקף של בסיס הכסף –כמה כמות השטרות והמטבעות שיש בידי הציבור והבנקים? בימים שהכסף היה מוצמד

קר עוד

היצע הכסף

מושגים חשובים- נזילות- נזילות הכסף- מהווה את מידת המוכנות להשתמש באמצעי תשלום כלשהו כתשלום. מה שנזיל יותר מאפשר עסקאות טובות יותר ומהירות יותר וכך מזומן

קר עוד