גולד חדשות
צרכנות וחדשות זה אצלינו!

גולד חדשות

חדשות וצרכנות זה אצלינו!

יתרונות מעלית חיצונית לבניין

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אנו רואים כי בניינים חדשים שנבנים מכילים מספר מעליות. אך בעבר הלא רחוק הדרישה הבסיסית הייתה התקנת מעלית אחת בכל בניין. כתוצאה מכך בניינים ישנים סובלים מזמינות נמוכה של המעלית בבניין. כמה עשרות של אנשים שמשתמשים כולם במעלית אחת שאמורה לספק את הסחורה. חשוב להדגיש כי בעידן שבו מעליות הן הבסיס, ישנה חשיבות להתקין יותר ממעלית אחת בבניין. אז מה עושים כאשר מעוניינים להתקין מעלית חדשה בבניין קיים? ישנו צורך לחשוב על פתרון שיהיה פתרון מחוץ לקופסה.

 

הכירו את המעלית החיצונית 

מעלית חיצונית היא בעצם מעלית שמותקנת מחוץ לבניין. כמובן שהמעלית מביא את הדיירים לקומות הרצויות מבלי שיהיה הבדל מהותי בינה לבין המעלית הקיימת. עם זאת קל להתקין מעלית מהסוג הזה מכיוון שהיא לא מצריכה שינויים הרי גורל בנראות של הבניין עצמו. יהיה ניתן להתקין את המעלית על בניינים ישנים וחדשים כאחד מבלי שיהיה הבדל מהותי. כל זאת בשונה ממעלית פנימית שמחייבת אתכם לבצע שינויים משמעותיים בתשתית של המבנה כולו. המעלית החיצונית היא השם החם בעולם המעליות נכון לזמן הנוכחי.

 

פתרון למצוקת המעליות

היתרון הראשון בהתקנת מעלית חיצונית הוא שהיא פותרת את מצוקת המעליות. לדיירים בבניין יהיו שתי מעליות מהן הם יכולים לבחור את המעלית שתהיה פנויה באותו הרגע. ההמתנה הארוכה נגמרת, כעת יהיה אפשר לרדת ולעלות בקלות בבניין מבלי לשבור את הראש. מה שהיה נדמה לכם פעם כלא אפשרי יהפוך להיות מציאותי מיום ליום. כמובן שיהיה עליכם לבחור במעלית איכותית שלא תביא איתה כמות גדולה של בעיות. אם המעלית תעשה הרבה בעיות לא יהיה אפשר לנצל את כל היתרונות שיש בה.

 

מינימום בירוקרטיה 

התקנה של מעלית בבניין מגורים קיימת מביאה איתה כמות גדולה של בירוקרטיה. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו תאלצו לקבל אישורים מרובים עד לאישור הבנייה. הרי השינויים בתוך המבנה צריכים להיות כאלה שיבואו לא פעם על חשבון הדיירים האחרים. עד שתגיעו להסכמות לא בטוח שהפתרון הזה יהיה הפתרון הטוב ביותר שיהיה ניתן להשיג. בשביל לזרז את כל העסק יהיה ניתן להתקין מעלית חיצונית בבניין עצמו. הבירוקרטיה אומנם קיימת, אך היא תדרוש מכם את המינימום מהצד הספציפי הזה.

 

מענה תוך זמן קצר

אין לכם את הזמן הדרוש כדי להמתין להשלמת הבנייה עצמה? בנייה של מעלית בתוך הבניין יכולה לקחת חודשים ארוכים לפעמים אפילו כמה שנים. המענה האידיאלי יהיה התקנה של מעלית מחוץ לבניין כפתרון ארוך טווח. באתר מעליות – הכל על מעליות תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנחוצה לכם. כך לא תמצאו את עצמכם עושים בחירה שתתחרטו עליה בראייה לאחור. הרי לא מדובר על עניין שתוכלו להקל בו ראש בעת ביצועו.