טיפול סיעודי – מה הם עושים? וכמה הם חשובים?

טיפול סיעודי 

בארצות הברית יש מחסור באחיות. למעשה, עד 2020 יהיה מחסור של יותר מ-200,000 אחיות. על מנת לסייע במתן מספיק אחיות לבתי חולים ומתקנים אחרים, גויסו אנשים רבים ממקצועות אחרים. אחיות שגויסו ממקצועות אחרים מכונות לרוב "מטפלות סיעודיות". מטפלות אחיות עוברות תכנית הכשרה הנמשכת כשנה לפני שהן יכולות לעבוד בעצמן. מטפלות סיעודיות עושות משימות רבות ושונות כמו מתן טיפול למטופלים ועזרה בטיפולים והליכים. הם עשויים גם להיות מאומנים כמטפלים, עובדים סוציאליים או עוזרי רופא. בחלק מהמתקנים מטפלות האחיות מואצלות כסייעות למנהלי אחיות או כמחנכות לצוות.

טיפול סיעודי הוא עיסוק בו המטפל מספק סיעוד למטופלים בתוך מוסד רפואי. טיפול סיעודי הוא עיסוק בו המטפל מספק סיעוד למטופלים בתוך מוסד רפואי. מטפל אחראי לא רק לבריאות הפיזית של מטופליו, אלא גם לרווחתם הנפשית והרגשית. הסוגים הנפוצים ביותר של טיפול סיעודי הם פסיכיאטריים, ילדים, אונקולוגיים וגריאטרים. הם חייבים גם להיות מסוגלים להתמודד עם לחץ וייתכן שיידרשו לסייע בטיפול לאחר הניתוח אם הם עובדים בחדר ניתוח או בחדר ניתוח. אחות או מטפלת יכולה להתחיל קריירה זו על ידי קבלת הסמכה בכל מדינה על ידי השלמת קורסים או העברת בחינות על מיומנויות בסיסיות הדרושות לעבודה זו.

המטפל הסיעודי 

המטפל הסיעודי הוא חלק חיוני מצוות הבריאות. תפקידם לספק טיפול לחולים ולמשפחות בבתי חולים, מרפאות ומסגרות בריאות אחרות. אחד ההיבטים החשובים ביותר בתפקידם הוא מתן תמיכה רגשית לחולים ולבני משפחתם. מטפלות סיעודיות עובדות עם מגוון אנשים מתרבויות ורקעים שונים. הם צריכים להיות מסוגלים להתאים את סגנון התקשורת שלהם כך שיתאים לצרכיו של כל מטופל, מה שעלול להיות מאתגר לפעמים. המטפל הסיעודי צריך להיות בעל ידע על מספר מצבים רפואיים וכן יכולת לקבל החלטות מהירות לגבי תרופות או טיפולים במידת הצורך. אחיות גם זקוקות לכישורי אנשים טובים שכן עליהן להתמודד עם סוגים שונים של אנשים על בסיס יומי.

אחיות הן בדרך כלל המטפלות המטפלות בחולים או בלקוחות. הם צריכים להחזיק במיומנויות המספקות תמיכה רגשית, להבין את הצרכים והמצבים הבריאותיים של המטופלים שלהם ולהיות מסוגלים לספק סיוע בסביבה מרפאת. אחיות גם משתתפות בשיקום המטופלים שלהן ויכולות לבלות איתם זמן רב במהלך תהליך זה. חלק מהאחיות מתמחות בתחום מסוים בעוד שאחרות מציעות שירותים כלליים יותר. ניתן למצוא אחיות בבתי חולים, מרפאות פרטיות, בתי ספר, מסגרות לבריאות הנפש ומרפאות קהילתיות. בבתי חולים, הם עשויים לעבוד במשמרות שונות כולל משמרות יום, משמרות לילה או משמרות סוף שבוע. על מנת להפוך ל-RN (אחות רשומה) יש להשלים לפחות שנתיים של קורסים לתואר ראשון מתכנית סיעוד מוסמכת או מבית ספר לאחיות מקצועית לפני קבלת רישיון מטעם

אחיות הן עמוד השדרה של מערכת הבריאות. הם מספקים טיפול רפואי ותמיכה רגשית לחולים, למשפחותיהם ולמטופלים אחרים. אחיות אחראיות גם על חינוך המטופלים כיצד לנהל טוב יותר את בריאותם. עבודתו של המטפלת סיעודית היא תובענית מבחינה פיזית שכן הם מבלים את רוב זמנם על הרגליים בעבודה מהירה ויעילה. משרות סיעודיות הן חלק מהקריירות המבוקשות ביותר באמריקה כרגע, כי יש מחסור בסיעוד שצפוי רק להחמיר עם הזמן. חשוב שבתי ספר לאחיות יעמדו בביקוש הזה על ידי מתן מספיק מקומות לתלמידים בכל שנה.

מטפלים סיעודיים

מטפלים סיעודיים זמינים מיידית הם חלק בלתי נפרד מתעשיית הבריאות ומעניקים טיפול סיעודי למטופלים. הם אנשי מקצוע המספקים שירותי טיפול ישיר לחולים כגון סיוע להם במהלך ארוחות, שירותים והליכים רפואיים. מטפלים סיעודיים מספקים טיפול סיעודי בבתי חולים, מרפאות, בתי אבות ומתקני בריאות אחרים. הם יכולים גם להיות מועסקים בשירותים ביתיים כמו ביקור חולים בבתיהם ומתן טיפול סיעודי מיומן שדרוש שם. תפקיד זה מתאים לאלה שנהנים מעבודה רפואית מעשית עם אנשים הזקוקים לעזרה בפעילות היומיומית שלהם.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים