גם להם מגיע- מגרדות חתולים

בשונה מחתולים שחיים בבית עם גינה או חצר ויכולים לשחק בין העצים, לחתולים שגרים בדירה אין ממש איפה להשתעשע. אחד העיסוקים המועדפים על החתול הוא השחזת ציפורניים. למעשה, כשיש לחתול עצים, הוא עושה שימוש בגזע שלו כדי לבצע השחזה. לא רק שהוא נהנה מזה, זה גם חשוב להישרדות שלו. הסיבה לכך היא משום שהציפורניים של החתול משמשות אותו להגנה עצמית ועוזרות לו לשמור על הטריטוריה שלו. מגרדות לחתולים או מתקן גירוד לחתול מאפשרים להם להתגרד, להשחיז את הציפורניים במקום שיעשו זאת על גבי הרהיטים שלכם ואפילו לטפס ולהוציא את האנרגיות שנאגרו להם בתוך הגוף. יש גם מגרדות שמתאימות למנוחה. באתר אנימל שופ תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מגרדות חתולים.

 

מה היתרונות של מתקן גירוד לחתולים?

מדובר למעשה בחפץ או מתקן שמדמה את מה שיש לחתול יש בטבע. במקום שהחתול יתחיל לסרוט לכם את הפרקט, הספה או הרהיטים האחרים בבית, הוא יעשה שימו במתקן הזה. זה גם מפיג לו את השיעמום. ניתן לחלק את סוגי המתקנים לשניים: מתקנים אנכיים אותם בנו לגובה עם מגוון של משטחים עליהם החתול יכול לשחק ומתקנים אופקיים שמהווים משטחים למשחק בפני עצמם. יש גם מתקנים שהם ממש כמו בית קטן או מרכיבים מתיבה של עץ בשילוב חור לתוכו החתול יכול להיכנס.

 

איך בוחרים מתקן גירוד לחתולים?

בראש ובראשונה, חשוב שהמתקן יהיה עשוי מחומרים איכותיים ועמיד לאורך זמן. הסיבה לכך היא משום שבמידה והמתקן אינו כזה, החתול יקרע אותו תוך זמן קצר. בנוסף, החתול עלול לבלוע חלקים קטנים שיש במתקן ומתפרקים ממנוע, מה שעלול לגרום לו לנזקים במערכת העיכול. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את התקציב שלכם. יש מתקנים בכמה עשרות שקלים לעומת כאלה שעולים מאות שקלים. יש להתייחס לקריטריונים כמו גודל המתקן, סוג המתקן, מה באמת יש בו, האם הוא מספק סביבה מהנה עבור החתול שלכם ועוד. לעתים ניתן לרכוש מתקן המשלב כמה אטרקציות וכך החתול יוכל למצוא את עצמו מועסק חלק גדול מהיום ככשאר הזמן הוא אוכל, נח וכדומה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים