גישור גירושין מקצועי

סיבות לגישור בתיקים משפחתיים בגישור גירושין מקצועי.

כיצד גישור עשוי להיות האופציה הטובה ביותר עבור זוגות פרודים בדרך לגירושים?

 גישור גירושין מקצועי מאופיין בשיתוף פעולה: התוצאות הסופיות בגישור מכונות לרוב "Win-Win". המגשר מסייע לצדדים להסתכל "מתחת לפני השטח" כדי לזהות את צרכיהם ותחומי העניין האמיתיים שלהם. בעזרת הידע הזה הם מצליחים יותר לפתור בעיות ולהגיע לפתרונות בונים לנושאים שהם עוסקים בהם.

 תקשורת: לאורך הגישור בני הזוג לומדים כיצד לתקשר טוב יותר זה עם זה. יכולת זו עוברת בדרך כלל גם למצב לאחר הגירושין, כך שיהיה קל יותר לבני הזוג לנהל שיחות פוריות.

 

ילדים: גישור מגן הרבה יותר רגשית על ילדי הזוג. זוגות עם ילדים יצטרכו לתקשר שנים רבות אל העתיד. תהליך הגישור מסייע להורים ללמוד לדבר בונה זה עם זה, כך שהם יכולים להוות מודל לחיקוי טוב עבור משפחתם ולהתמקד בטובת ילדיהם.

גישור משפחתי וגירושין לגירושין קלים יותר. העוסקים בגישור גירושין בעלי ידע בדיני משפחה ומכירים את ההליך המשפטי, אך בחרו ללכת בנתיב גישור גירושין. לכל מגשר גירושין, הבנה מעמיקה של דיני משמורת על ילדים, חוק תקני מזונות ילדים, חוק קיום אישות ודיני חלוקה שוויונית, הליכי בית משפט לענייני משפחה והליכי גירושין. , והכשרה והשתלמויות להשגת ידע ומיומנויות בנושא כלכלת משפחה. כלכלת משפחה כוללת תקצוב, זיהוי והגדרת הכנסה, מיסי הכנסה, סוגיות בביטוח חיים, זכויות עיזבון, הגדרת נכסים וחובות, הערכת שווי והפצה ונושאי מס נלווים.

מגשר משפחתי ינהל את הליך הגישור באופן חסר פניות. מגשר משפחתי יגלה את כל הסיבות האמיתיות והפוטנציאליות להטיה וניגודי עניינים שידוע למגשר באופן סביר. המשתתפים יהיו רשאים לשמור על המגשר על ידי ויתור מודע וכתב על ניגוד האינטרסים. עם זאת, אם הטיה או ניגוד עניינים פוגעים בבירור בחוסר המשואות של מגשר, המגשר ייסוג ללא קשר להסכמה המפורשת של המשתתפים.

האם אתה חושב על גירושין אפשריים ותוהה אם גישור עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך?

אם יש לך שאלות נוספות לגבי התהליך, אנא התקשר אלי. אשמח לדון באפשרויות שלך.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מעבר מאגוצנטריות

בנדר – אחד הכרטיסים מציג שורה של נקודות, ברור שלילדים הקטנים יותר קשה להעתיק במדויק, הקושי הוא לא רק המספר המדויק של הנקודות הוא זה

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
בלוג
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד

המעבר לביה"ס

  מעבר לזמנים ותרבויות, אנו יכולים לזהות שינוי ביחס החברה לילדים שמתרחש בין גילאי 5-7. עוד בשנות ה60-ARIES כתב ספר מאוד משפיע על ההיסטוריה של

קר עוד