גולד חדשות
צרכנות וחדשות זה אצלינו!

גולד חדשות

חדשות וצרכנות זה אצלינו!

אתר מחשבונים

תוכן עניינים

אתר מחשבונים הוא אתר המספק מחשבונים למגוון מטרות. המטרה של מחשבונים אלה יכולה להיות כל דבר, החל ממתמטיקה למדע ועד למימון. חלקם פשוטים מאוד, בעוד שאחרים מורכבים למדי.

אתרי מחשבונים משמשים לרוב תלמידים שרוצים תשובה לשאלה, אבל לא רוצים לעשות את החישוב בעצמם. אנשים אחרים משתמשים בהם כדרך לחסוך זמן ולהימנע מטעויות בעת ביצוע חישובים.

 

אתרי מחשבונים נועדו לעזור לאנשים לחשב את עלות הפריטים

לעיתים האתרים הללו כוללים גם חישובים אחרים כמו משכנתא, הלוואות וחיסכון. אתרי מחשבונים אלו הם דרך מצוינת עבור אנשים לקבל מושג על מה הם יוציאו את כספם או ישקיעו בו.

אתר מחשבונים הוא אתר המספק מחשבונים וממירים מקוונים. אלה משמשים לעתים קרובות להמרת יחידות מדידה, חישוב תשלומי הלוואות או מציאת עלות הבית.

אתר המחשבונים הפופולרי ביותר הוא WolframAlpha. WolframAlpha הוא כלי מקוון המשתמש באלגוריתמים כדי לפתור בעיות במתמטיקה, מדעים, תכנות מחשבים ועוד. זה גם מספק מחשבונים לדברים כמו המרת מטבעות וחישובי תשלום משכנתא.

 

אתר מחשבונים הוא אתר המספק חישובים מתמטיים ונוסחאות לפתרון בעיות

אין צורך באתר מחשבונים לספק את כל החישובים האפשריים, כל עוד הוא מספק את הנפוצים ביותר.

אתר מחשבונים הוא אתר המספק מחשבונים למבקרים בחינם. ניתן לגשת לאתר דרך דפדפן או אפליקציה למכשירים ניידים. מחשבונים הזמינים באתר עשויים לנוע בין אריתמטיקה פשוטה לחישובים מורכבים.

אתרי המחשבונים הפופולריים ביותר הם Wolfram Alpha, Calculator.net ו- Calculator by Mathlab.

 

מחשבונים מדעיים

מחשבון מדעי הוא מכשיר המבצע חישובים במדע, הנדסה ומתמטיקה. זהו הסוג הנפוץ ביותר של מחשבון.

המחשבונים המדעיים הראשונים פותחו בסביבות שנות ה-60. הם היו מכשירים גדולים ויקרים עם יכולות מוגבלות. עם זאת, המחיר שלהם ירד בהדרגה והיכולות שלהם גדלו עם הזמן. כיום, הם קטנים מספיק כדי להיכנס לכיס או להצמד למחזיק מפתחות.

מחשבון מדעי הוא סוג של מחשבון עם פונקציות מתמטיות מתקדמות יותר ממחשבון פשוט בעל ארבע פונקציות.

 

הסימון המדעי הוא הצורה הסטנדרטית של כתיבת מספרים במחשבונים

השימוש במחשבונים מדעיים הפך לנפוץ והם נמצאים כיום ברוב בתי הספר והאוניברסיטאות. הם יכולים לשמש כדי לפתור סוגים רבים של בעיות, כולל אלה הכוללות שברים, שורשים מרובעים וטריגונומטריה.

מחשבון מדעי הוא סוג של מחשבון אלקטרוני בעל יכולת לבצע חישובים מתמטיים מורכבים.

המחשבון המדעי הראשון נוצר בשנת 1967 על ידי Texas Instruments. הוא נקרא SR-50 והוא עלה 395 דולר. כיום, הם הרבה יותר זולים וקלים לשימוש הודות לטכנולוגיות חדשות כמו מסכי מגע.

מחשבון מדעי הוא מעין מחשבון אלקטרוני בעל פונקציונליות זהה למחשבון מדעי. הוא נועד בדרך כלל לחשב משוואות מורכבות יותר ממחשבון רגיל.

מחשבונים מדעיים משמשים לעתים קרובות בשיעורי מתמטיקה לפתרון בעיות הקשורות אלגברה, חשבון, טריגונומטריה וסטטיסטיקה. ייתכן שיש להם תכונות כגון פונקציות טריגונומטריות, לוגריתמים ומחשבוני גרפים.